úterý 27. srpna 2013

Fotografický freestyle 5 - státnice za rohem a mně těžce hrabe

Začínající sbírka plechovek od energy drinků

pondělí 26. srpna 2013

Vše NEJ drahá Lady aneb co jsem našla v srpnovém Ladyboxu (08/2013)

Hezký den všem,

dneska se ke mně konečně dostala narozeninová edice Ladyboxu, tudíž vám nyní předložím výčet toho, co se v ní tentokrát ukrývalo. :-)


středa 21. srpna 2013

Rozbalování prázdninové edice BOX4PET s Ryuem

Rozbalovací video BOX4PET.
V průběhu mi foťák neustále vypovídal službu, proto jsem byla nucena použít druhý, který natáčí v příšerné kvalitě, navíc nezaostřuje. Takže video nic moc, ale snaha byla.


pondělí 5. srpna 2013

Ladybox pořadač aneb tip na využití krabičky krásy

Krásný večer všem,

udělala jsem si trochu radost mezi učením a mimochodem i úklidem bytu, který už byl vážně v hrozném stavu, protože jsem v takové depce, že už chodím po bytě jen v tričku s nápisem STRESSED OUT, je mi všechno nějak jedno a jsem ráda, že si udělám alespoň instantní nudle. Dobře, to jste vědět nepotřebovali, že. Ehm.

K tématu - nechala jsem se inspirovat video-návodem z webu nejenmaminkam.cz a pustila jsem se do výroby pořadače z Ladyboxu. Od doby, co jsme se přistěhovali, tu na časopisy a katalogy pořádně nic nemám (kromě konferenčního stolku v obýváku, který byl jimi neustále zavalen), proto jsem ze svého nového pořadače á la Ladybox vážně nadšená, i když se nejedná vůbec o nic originálního. :-)