sobota 27. července 2013

E-shop Zelený drak a zelený čaj "Granátová zahrada bio"


Slyšeli jste někdy o e-shopu Zelený drak?

Musím se přiznat, že já do nedávna také ne. :) Narazila jsem na něj úplně náhodou přes jejich akci, kdy se stačí pouze připojit k jejich stránce na facebooku či google+, pak jim napsat e-mail s datem přidělení "To se mi líbí" nebo "+1"  na info@zelenydrak.cz a zašlou vám vzoreček bio zeleného čaje "Granátová zahrada".
Já jako milovnice čajů jsem toho samozřejmě hned využila. :)

V tomto článku vám trochu přiblížím nabídku tohoto e-shopu a zároveň napíšu něco málo k obdrženému zelenému čaji "Granátová zahrada".

čtvrtek 25. července 2013

Ladybox "Just married": červenec 2013 - fotorecenze

Jak jsem slíbila, přikládám detailnější fotografie červencového Ladyboxu + se možná vyskytne i nějaký ten komentář.

čtvrtek 18. července 2013

Můj první a zároveň poslední Greatbox

V některém z nedávných příspěvků jsem psala, že jsem narazila na zvláštní akci krabičky Greatbox nazvanou "Můj první Greatbox". Jedná se v podstatě o akci pro nové zákaznice, kdy za svou první krabičku zaplatíte pouhých 99 Kč (+ 50 Kč poštovné).

čtvrtek 11. července 2013

Box4pet - krabička pro mazlíčky

Dnes jsem náhodou narazila na další ze speciálních krabiček, která je určena pejskům a kočičkám. 
Už dříve jsem se dozvěděla o jedné podobné - Marleyboxu, který je ale určen pouze pejskům, což mě docela mrzelo, protože mám kocourka a nápad s krabičkou určenou pro zvířátka se mi vážně líbil. Box4pet navíc připravuje krabičky i pro koně, hlodavce a snad i plazy, pokud se nemýlím. 
Údajně se dají přidat až tři mazlíčci, takže bych pak v dotazníku doplnila ještě našeho želváka Michelangela.

pondělí 1. července 2013

Balení knihy do balicího papíru

Dnes mě přítelova maminka požádala, abych ji zabalila knihu do balicího papíru, protože si ji chce vzít do vlaku na čtení a nechce si poškodit původní obal. No, řekla jsem si "fajn, na internetu je jistě spousta návodů" a otevřela jsem první fotonávod, který byl sice psaný dost nepřehledně, ale nakonec jsem to dle něj zdárně zvládla! :) Přemýšlím, že si příště celý postup také nafotím a hodím sem svůj návod.

Přikládám fotografie: